شرکت ست پلاست

تولیدکننده انواع قطعات و ملحقات شیرآلات بهداشتی ساختمانی

 

کارگاه تولیدی ست استیل از سال 1365 تحت مدیریت سید مصطفی موسوی، به عنوان تولید کننده انواع قطعات و ملحقات شیرآلات بهداشتی ساختمانی در جاده خاوران شهر تهران آغاز به کار کرد. اهداف اصلی این شرکت از ابتدا بهبود و نوآوری در کار بود که جهت انجام این کار، طراحی انواع قالب ها به روش های تولیدی منحصر به فردی، ابداع شد.

با گسترش شرکت و نقل مکان به شهر اصفهان و با توجه به نیاز گسترده بازار و با صرف ماه ها تحقیق و تجربه و انتقال تکنولوژی مربوطه، برای اولین بار  در ایران، موفق به تولید پیچ استیل شد.

همچنین با توجه به درخواست بازار، مبنی بر ساخت گوی فلوتر منبع انبساط شوفاژ از جنس Stainless Steel، این شرکت با طراحی نمونه ای با پرچ چهارلبه دو نیم کره و جوش دادن مهره ای از جنس استیل با جوش آرگون ؛ در نهایت موفق به تولید گوی فلوتر با عمر بسیار بالا شد و این طرح به عنوان ثبت اختراع نیز، به ثبت رسیده است.

 

Satin Brass Faucet

در سال 1389 با توجه به اینکه سیفون مرغوب و با کیفیت با قیمت مناسب و رقابتی در بازار نبود، این شرکت تصمیم به تولید، با کیفیت و قیمت رقابتی گرفت و با ایجاد خطوط تولید، با توان بالا ، موفق به تولید در تیراژ زیاد و هزینه پایین شد .

مجموعه ست پلاست، توجه به نیازهای صنعت ساختمان سازی و مشتری مداری، حمایت از مشتریان و خدمات پس از فروش را،  از اهداف این مجموعه قرار داده است.

اعتقاد داریم که با محصولات ست پلاست، دریچه ای تازه از اعتماد به تولیدات داخلی را، باز کرده ایم.

باعث مباهات است که،  نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

» ست پلاست هماهنگی در زندگی «

گواهینامه ها و افتخارات

شرکت ست پلاست

 

آشنایی بیشتر با

تیم مجرب ما

 
women-540x640-1

خانم

کارشناس فروش
کارشناس فروش خانم
men2-540x640

آقای موسوی

بنیانگذار و مدیر عامل
بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ست پلاست
men2-540x640

آقای

کارشناس دیجیتال مارکتینگ
کارشناس دیجیتال مارکتینگ

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

شما آماده‌اید؟

اگر تمایل به همکاری با ما دارید....

در انتظار چه هستید؟

می خواهید با مشاوران ما تماس بگیرید؟